PRIPREMNO I |
||
Grupa 1 |
||
Ponedjeljak |
17:00 – 17:45 h |
klasičan balet |
17:45 – 18:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Srijeda |
17:00 – 17:45 h |
klasičan balet |
Grupa 2 |
||
Utorak |
18:00 – 18:45 h |
klasičan balet |
18:45 – 19:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Četvrtak |
18:00 – 18:45 h |
klasičan balet |
PRIPREMNO II |
||
Grupa 1 |
||
Ponedjeljak |
18:00 – 19:00 h |
klasičan balet |
19:00 – 19:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Srijeda |
18:00 – 19:00 h |
klasičan balet |
19:00 – 19:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Grupa 2 |
||
Utorak |
17:00 – 18:00 h |
klasičan balet |
18:00 – 18:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Četvrtak |
17:00 – 18:00 h |
klasičan balet |
18:00 – 18:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
I razred |
||
Grupa 1 |
||
Ponedjeljak |
19:00 – 20:30 h |
klasičan balet |
20:30 – 21:00 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Srijeda |
17:30 – 19:00 h |
klasičan balet |
I razred |
||
Grupa 2 |
||
Srijeda |
19:00 – 20:30 h |
klasičan balet |
20:30 – 21:00 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Petak |
19:00 – 20:30 h |
klasičan balet |
II razred |
||
Grupa 1 |
||
Utorak |
19:00 – 20:30 h |
klasičan balet |
20:30 – 21:00 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Četvrtak |
19:00 – 20:30 h |
klasičan balet |
20:30 – 21:00 h |
francuski jezik |
|
Subota |
10:00 – 11:30 h |
repertoar |
II razred |
||
Grupa 2 |
||
Utorak |
15:30 – 17:00 h |
klasičan balet |
17:00 – 17:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Petak |
16:00 – 17:30 h |
klasičan balet |
17:30 – 18:00 h |
francuski jezik |
|
Subota |
10:00 – 11:30 h |
repertoar |
III razred |
||
Grupa 1 |
||
Ponedjeljak |
19:30 – 21:00 h |
klasičan balet |
Srijeda |
19:00 – 20:00 h |
klasičan balet |
20:00 – 20:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Subota |
11:00 – 12:30 h |
repertoar |
12:30 – 13:00 h |
francuski jezik |
|
III razred |
||
Grupa 2 |
||
Ponedjeljak |
18:00 – 19:30 h |
klasičan balet |
Srijeda |
18:00 – 19:00 h |
klasičan balet |
19:00 – 19:30 h |
poznavanje muzike i bonton |
|
Subota |
11:00 – 12:30 h |
repertoar |
12:30 – 13:00 h |
francuski jezik |
|
IV i V razred |
||
Grupa 1 |
||
Utorak |
16:00 – 18:00 h |
klasičan balet |
Srijeda |
20:00 – 21:00 h |
klasičan balet |
Subota |
12:30 – 14:00 h |
repertoar i karakterne igre |
14:00 – 14:30 h |
francuski jezik |
|
IV i V razred |
||
Grupa 2 |
||
Utorak |
19:00 – 21:00 h |
klasičan balet |
Srijeda |
20:00 – 21:00 h |
klasičan balet |
Subota |
12:30 – 14:00 h |
repertoar i karakterne igre |
14:00 – 14:30 h |
francuski jezik |
|
VI razred |
||
Ponedjeljak |
16:30 – 18:00 h |
klasičan balet |
Utorak |
18:00 – 19:00 h |
klasičan balet |
Srijeda |
16:30 – 18:00 h |
klasičan balet |
Subota |
13:30 – 14:00 h |
francuski jezik |
14:00 – 15:30 h |
repertoar, karakterne igre i savremeni pokret |